Kúpeľné pobyty

Kúpeľné pobyty, wellness a relaxácia v kúpeľoch spájajú kľud, krásne zážitky a upevnenie Vášho zdravia. Mnoho ľudí pochopilo, že takéto pobyty sú veľmi účinným spôsobom odpočinku.

Tento druh odpočinku je osvedčeným spôsobom príjemnej a aktívnej relaxácie a väčšinou uspokojí všetkých, ktorí chcú načerpať nové sily s využitím prírodných zdrojov kúpeľov.

Kúpeľné pobyty

Na základe lekárskeho vyšetrenia Vám budú odporučené kúpeľné procedúry, ktoré majú liečebný či preventívny charakter. Liečebné pobyty v kúpeľoch absolvujete pod dohľadom kúpeľného lekára s ktorým môžete konzultovať Váš zdravotný stav. Samozrejme na kúpeľný pobyt môžete isť aj bez lekárského poukazu, a to ako samoplátca. Vyberte si do ktorých kúpeľov chcete ísť a na akú dlhú dobu.

Aj pre seniorov

Pobyty v kúpeľoch ponúkajú seniorom nielen príležitosť na relaxáciu a regeneráciu v pokojnom prostredí, ale sú aj šancou na posilnenie zdravia a duševnej pohody. Neoddeliteľnou súčasťou prípravy na takýto pobyt je však starostlivé zváženie všetkých faktorov – od vhodnosti liečebných procedúr až po prístupnosť nevyhnutných služieb. Dôkladné premyslenie všetkých ‚pre a proti‘ zabezpečí, že kúpeľný pobyt bude pre seniorov nielen obnovujúcim, ale aj bezpečným a obohacujúcim zážitkom. Program liečebného pobytu pre seniorov predstavuje ideálnu šancu na intenzívne zameranie sa na jeho zdravie. S aktívnym a optimistickým prístupom môže naplno využiť všetky výhody, ktoré tento jedinečný zážitok ponúka.

Wellness pobyty

Sú pobyty v kúpeľoch bez lekárskeho vyšetrenia. Wellness – to je moderný životný štýl. Účelom wellness pobytov je načerpať z relaxačných kúpeľných procedúr – masáži, plávaní v bazéne, fitness, sauna a iných, čo najviac aktívneho odpočinku, fyzického a psychického uvoľnenia organizmu.

Víkendové pobyty

Ak nemáte chuť venovať celú dovolenku kúpeľnému pobytu, využite aspoň možnosť víkendových pobytov. Aj v takejto skrátenej forme môžete dosiahnuť uvoľnenie a upevnenie Vášho zdravia. Niekoľko krát opakované víkendové pobyty majú efektívny preventívny charakter.

Skúste miesto zahraničnej dovolenky, kúpele!

Mnohé kúpele na Slovensku skvalitnili a rozšírili svoje služby a tak dokážu vyhovieť aj tým najnáročnejším zákazníkom. Klienti, ktorí kúpele už raz vyskúšali sa do nich neraz vracajú a niektorí ich potom aj uprednostňujú pred oddychom v zahraničí.
Na Slovensku je pomerne dostatok kúpeľov, ak si neviete vybrať možno Vám pomôžu pri výbere stránky: kupele-sk.com