Vyhľadajte si najlacnejšiu a najvýhodnejšiu letenku

Elektronické letenky

Od 1. júna 2008 vstupuje do platnosti pre členov Medzinárodného združenia leteckých prepravcov IATA zmena vo vybavovaní cestujúcich na letiskách. Nebudú sa vydávať papierové letenky ale elektronické letenky so všetkými údajmi uloženými v pamäti rezervačného počítača.

IATA zastupuje na celom svete viac ako 240 leteckých spoločností, ktoré celosvetovo prevádzkujú 94 percent všetkej leteckej osobnej dopravy.

Čo je to Lowcost dopravca ?
Je to letecká spoločnosť, ktorej ideológia a stratégia je postavená tak, aby boli náklady spoločnosti čo najnižšie. V praxi to znamená, že takáto letecká spoločnosť dokáže na trhu zaujať svojimi cenami leteniek, ktoré sú vo väčšine prípadov nižšie ako ceny leteniek klasických spoločností

Prístup k lacnejším letenkám v rámci EU

Od októbra 2008 si môžu aj všetci Slováci kupovať rôzne dostupné lacné letenky na všetky linky, ktoré majú odlet z letísk EU.
Podľa Európskeho parlamentu majú mať všetci občania v krajinách EÚ rovnaký prístup k letenkám na linky, ktoré štartujú z letísk EÚ. Platí to aj pre lety na letiská krajín mimo únie.

Letenky cez internet

Vyhotovenie elektronickej letenky je oveľa lacnejšie ako vyhotovenie klasickej letenky. Nespornou výhodou je, že letenky sa nedajú postrácať, ľahšie sa spracúvajú a dajú sa ľahko a výhodne zakúpiť aj online cez internet.

  • je to rýchlejšie
  • je to lacnejšie
  • je to bezpečné
  • letenky si môžete rezervovať 24 hodin denne
Hľadáte lacné letenky?
Pozrite si par návodov ako na to!

 

 

Ako získať lacnú letenku cez internet

Sledujte akciové ponuky. Každá spoločnosť vypredáva miesta vo svojich lietadlách na poslednú chvíľu, alebo predáva lacné letenky s obrovským predstihom.
Na stránkach pelikan.sk si môžete zaistiť lacné letenky. Nájdete tam aj čerstvé informácie o letenkách, cenách, alebo o voľných miestach v lietadle, poprípade ktoré sú obsadené.

Najnovšie AKCIOVÉ letenky

 

Vložiť komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.