Privátne ubytovanie v Chorvátsku

Hľadáte nízku cenu ubytovania v Chorvátsku?

Ponuka privátného ubytovania v Chorvátsku v súkromných apartmánoch: Domy, vily, štúdiá a apartmány pri mori, v turistických centrách, aj na samote vhodné pre rodiny s deťmi alebo ubytovanie s domácimi miláčikmi

Vyberte si z bohatej ponuky apartmánov s výhľadom na more alebo apartmánov blízko pláže. V ponuke nájdete ubytovanie, ktoré uspokojí všetky skupiny ľudí.
Jednoduché vyhľadávanie – ubytovanie v Chorvátsku – Stanovením základných parametrov (termín dovolenky, počet osôb, druh ubytovania a lokalita objektu) program automaticky generuje všetky stanovené podmienky a ponúkne Vám len tie objekty, ktoré vyhovujú zadaným kritériám.

Detailné vyhľadávanie ubytovania v Chorvátsku – Ak sú pre Vás dôležité aj ďalšie kritériá okrem tých, ktoré ponúka jednoduché vyhľadávanie, využite náš detailný vyhľadávač. Detailné vyhľadávanie je možné vykonávať v niekoľkých kategóriách:

  • všeobecné údaje (termín ubytovania, počet osôb, druh ubytovania a lokalita)
  • detailná lokalita objektu (ostrov – pevnina, vzdialenosť objektu od pláže, miesta s piesočnatou plážou, miesta na samote)
  • druh objektu (luxusné vily, penzióny, objekty s bazénom a pod.)
  • pozícia ubytovacej jednotky (prízemie, 1. poschodie, 2. poschodie,…)
  • dodatočná ponuka (stravovanie, možnosť pobytu s domácim miláčikom, klimatizácia, prístup k internetu…)

 

 
Ak ste si vybrali vyhovujúce ubytovacie zariadenie v Chorvátsku vyplňte rezervačný formulár. Odoslaný rezervačný formulár dostane naše oddelenie predaja.

Ihneď po prijatí požiadavky na rezerváciu budú naši pracovníci kontaktovať majiteľa vybranej ubytovacej jednotky a pred odoslaním oficiálnej výzvy k platbe preveria, či informácia o obsadenosti uvedená na našej internetovej stránke zodpovedá skutočnosti, resp. či je požadovanú rezerváciu možné realizovať.
Po potvrdení dostupnosti rezervovanej služby Vám e-mailom zašleme oficiálnu výzvu k platbe, v ktorej budú jasne uvedené všetky náklady týkajúce sa Vašej rezervácie, ako aj čiastka akontácie, ktorú je potrebné uhradiť pri potvrdení rezervácie. Samotná platba sa realizuje v súlade so spôsobmi a dynamikou platby uvedenými na našej stránke.

Ubytovanie v Chorvátsku je založené na spolupráci s cestovnou kanceláriou Adriatic.hr so sídlom v Splite, bola založená v roku 2000. Patrí medzi popredné chorvátske cestovné kancelárie, ktoré poskytujú svoje služby v on-line systéme. Klientom a užívateľom ponúkame spoľahlivé služby pri vyhľadavaní kvalitného ubytovania v Chorvátsku, v súlade s ich individuálnymi potrebami, pričom osobitnú pozornosť venujeme komunikácii s klientmi.