Poistenie proti krachu cestovnej kancelárie

beach-pohar
Invia prináša na slovenský trh exkluzívne poistenie FAKTOR 100, revolúciu v nákupe dovolenky! Využite, že iba u Invia je nákup dovolenky bez akýchkoľvek rizík!

Faktor 100 – dvojité istenie Vašej dovolenky

Poistenie Faktor 100 Vám zaručuje 100% istotu, že svoje finančné prostriedky za neuskutočnený zájazd obdržíte späť v plnej výške a navyše veľmi rýchlo.
Bohužiaľ súčasná legislatíva negarantuje klientom skrachovaných cestovných kancelárií, že dostanú späť všetky finančné prostriedky. Pokiaľ nie je organizujúca cestovná kancelária poistená dostatočne, tak klientom často hrozí, že o svoje peniaze prídu.
S Faktorom 100 sa Vám toto už nikdy nestane. Invia Vám vyplatí plnú cenu zájazdu aj v prípade, že je cestovná kancelária podpoistená. Nákup dovolenky s poistením FAKTOR 100 je tak najbezpečnejší spôsob nákupu dovolenky na Slovensku.

Faktor 100 – úplne zadarmo a len u Invia

Nikto iný, okrem Invia neponúka na Slovensku túto unikátnu a jedinečnú ochranu klientov proti rizikám spojeným s prípadným krachom organizujúcej cestovnej kancelárie! Len u Invia si tak môžete vybrať bez obáv zájazd od viac ako 300 cestovných kancelárií a nemusíte sa báť akýchkoľvek ťažkostí pri ich prípadnom krachu.

  • Vďaka poisteniu Faktor 100 sa Váš nákup dovolenky stane najbezpečnejším nákupom dovolenky na Slovensku! Je to vďaka jedinečnej vlastnosti poistenia FAKTOR 100, ktoré úplne pokrýva riziko spojené s nákupom dovolenky a následným neuskutočnením z dôvodu krachu organizujúcej cestovnej kancelárie.
  • Vďaka FAKTOR 100 už nebudete čakať niekoľko mesiacov na výplatu Vašich peňazí za zrušenú dovolenku, navyše BEZ OBÁV akú čiastku dostanete späť. Invia Vám vyplatí vždy celú sumu Vášho zájazdu a to vo forme poukazu na nákup služieb u Invia, ktorý má platnosť 1 rok a nie je vymeniteľný za hotovosť
  • Poistením Faktor 100 Vám garantujeme odchod na Vašu dovolenku a to aj v prípade krachu organizujúcej CK. Ak ste už v cieľovej dovolenkovej destinácii a Vaša CK sa dostane do problémov, potom sa o Vašu repatriáciu a ďalšie náležitosti musí postarať poisťovňa, u ktorej bola skrachovaná CK poistená, a to bez ohľadu na sumu, na akú bola CK poistená. Táto povinnosť poisťovne vyplýva zo zákona.

 

INVIA – vyber dovolenky

 

Vložiť komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.