Letenky od spoločnosti Pelikán

Kúpa leteniek cez Pelikán

Pelikan.sk je internetový portál na online rezervácie leteniek. Letenky je možné rezervovať 24 hodín denne.

Môžete si rezervovať letenky všetkých leteckých spoločností, ktoré sú členom IATA (International Air Transport Association) ale aj spoločností, ktoré členom IATA nie sú – napríklad Air Berlin.. Na pelikan.sk nájdete letenky a ponuky od viac ako 800 najväčších leteckých spoločností.

Prečo letenky cez Pelikan.sk?

Pokiaľ plánujete nákup letenky online využite služby profesionálov.
V roku 2008 bol najväčším predajcom leteniek na slovenskom trhu pelikan.sk, a to znamená, že jeho ponuka je skutočne tá najvýhodnejšia a oplatí sa ju využiť.
Ak sa, že sa predajca leteniek umiestňuje na popredných miestach, potvrdzuje svoju serióznosť a záruku kvality pre svojich klientov a tým aj samotnú leteckú spoločnosť. Tá sa mu za to odmeňuje ponukou mimoriadny cien, ktoré sú v porovnaní s inými predajcami niekedy nižšie aj o niekoľko tisíc korún.

Najnovšie AKCIOVÉ letenky

 

Aktuálne informáce o cenách leteniek

Nájdete tu vždy aktuálne informácie o letenkách, cenách, o voľných miestach v lietadle, prípadne ktoré sú obsadené. A to všetko vďaka tomu, že Pelikan.sk je napojený na celosvetový centrálny rezervačný systém Galileo.

Vaša rezervácia je bezplatná!!

Okrem nízkonakládových leteckých spoločností ako napr. SkyEurope, Germanwings, Ryanair, a i. pri ktorých kúpe je platba s platobnou kartou vyžadovaná ihneď, sú Vaše rezervácie bezplatné.
To znamená, že si neváhajte svoju rezerváciu spraviť, aby ste si boli istí, že miesta máte potvrdené. Ukončenie rezervácie Vás nezaväzuje k žiadnej úhrade. Pokiaľ máte letenku len rezervovanú je možné ju bezplatne zmeniť alebo zrušiť. Je však žiadúce aby ste nám dali vedieť včas o Vašom rozhodnutí rezerváciu zmeniť, alebo zrušiť prostredíctvom telefónu, alebo mailu nášho zákazníckeho Servisu.
zdroj:pelikan.sk

Akým spôsobom môžete platiť za letenky

Na pelikan.sk môžete platiť za letenky viacerými spôsobmi:
kreditnou kartou
hotovostným vkladom alebo prevodom na jeden z našich účtov
pelikan.sk má otvorené účty v týchto bankách: Slovenská sporiteľňa, VÚB, Tatrabanka. Zaplatiť za letenky môžete na ktorýkoľvek z týchto účtov. Pelikan.sk neumožňuje platby v hotovosti.

Agenti call centra nemajú k dispozícii pokladne na preberanie hotovosti, takže letenky naozaj nie je možné prísť vyplatiť osobne v hotovosti je však možné si letenky prísť osobne vyzdvihnúť, do sídla spoločnosti, po dohode s agentami call centra.

Odvoz na letisko vo Viedni

Pelikán Vás odvezie na viedenské letisko za akciových 39,90 € – cena platí pre 1 automobil, v ktorom môžete ísť až traja + náš vodič. Ako bonus Vás vyzdvihneme kedykoľvek v Bratislave ZADARMO!
Cena je vrátane všetkých poplatkov, s garanciou vrátenia peňazí 24h pred odjazdom!

 

Najnovšie AKCIOVÉ letenky

 

 

Vložiť komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.