Eurovíkendy v európskych metropolách

Eurovíkendy pre Vás
Využite niektorý predĺžený víkend na vhodný eurovíkend.

city-114290_640

Navštívte najznámejšie európske mestá.Výužite Eurovíkendy na návštevu prekrásnych miest Európy, kde môžete obdivovať kultúrne a historické pamätihodnosti, pamiatky, alebo len kolorit bežného života miestnych obyvateľov.
Eurovíkendy sú balíček služieb, ktoré vám umožnia so všetkým pohodlím spoznať najzaujímavejšie mestá Európy. Závisí len na Vás, ako si program v danej európskej metropole zostavíte.

 • Eurovíkend – LONDÝN
  Londýn (po anglicky London) je hlavné a najväčšie mesto Anglicka a Spojeného kráľovstva. Londýn – mesto povestné svojou tradíciou a sympatickou vznešenosťou, rodisko minisukne i punku, mesto plné kontrastov a predsa pôsobiace dojmom nenarušeného celku.
 • Eurovíkend – LISABON
  Lisabon je plný historických pamiatok.
  Každý kto plánuje cestu do Lisabonu, by mal rozhodne navštíviť aj Sintru s jej palácmi a okolitými lesmi…
 • Eurovíkend – RÍM
  Rím leží na západe apeninského polostrova na brehoch rieky Tiber (Tevere), v strede Talianska. Všetky cestú vedú Ríma – to je známe tvrdenie, ktoré poznajú ľudia už od dávnych čias. Symbolom Ríma je vlčica s dvojčatami Romulom a Rémom.
 • Eurovíkend – PARÍŽ
  Paríž nie je potrebné zvlášť predstavovať. Dajte si na raňajky pravý francúzsky croissant, ochutnajte kávu v pravom parížskom bistre, prejdite sa po nábreží Seiny a iných krásnych miestach.
  Ak ste do Paríža zavítali po prvýkrát, pravdepodobne neobídete preslávený Louvre, Eiffelovu vežu, Elyzejské polia či katedrálu Notre-Dame, ak však budete mať viac času, určite oceníte obrovský výber divadiel, múzeí, galérií či architektonických pamiatok, ktoré očaria i toho najnáročnejšieho návštevníka.

Eurovíkendy letecky alebo autobusom ► ►

Vložiť komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.