Egypt, Taba

Dovolenka v Egypte, Taba

Taba je turistické letovisko na severe Arabského zálivu s výhľadom na tri susedné zeme – Izrael, Jordánsko a Saudskú Arábiu. Toto môže byť skvelým východiskovým bodom pre naplánovanie výletov.

Letovisko Taba je vyhľadávaná pre svoje krásne pláže, zátoky, zálivy a v pozadí panorámy hôr. Pláže sú ako stvorené pre malých a aj veľkých milovníkov vodných radovánok. Najnavštevovanejším miestom je Faraónov ostrov obklopený tyrkysovou vodou.

Ak sa vyberiete na dovolenku do Taby, máte sa na čo tešiť. Šport a zábava: potápanie, potápačské kurzy, windsurfing, vodné lyžovanie, plávanie s delfínmi, fitnes, aerobik, gymnastika, tenisové kurty, biliard, sauna. Výlety do Jordánska a Izraela. Pre deti je k dispozícii detský klub s bazénom.

Skrátka Taba je celoročne obľúbeným miestom pre pokojné rodinné dovolenky a prázdniny plné zábavy a športu.

 

Dovolenky Tabajenotlive-dovolenkyTaba v Egypte na severe Arabského zálivu patrí k najluxusnejším destináciam v Egypte, a more je tam považované za najkrajšie v Egypte.

Počasie Taba – Egypt

pocasieegypt

Ak sa chystáte do Taby, tak vás určite bude zaujímať aj počasie v tejto oblasti. Alebo si ho pozrite len tak zo zvedavosti.

Počasie v Egypte

Dovolenky v Egypte

dovolenkyegypt

Taba v Egypte vám ako dovolenková destinácia nevyhovuje? Nevadí, môžete si vybrať ako dovolenku celkom inú oblasť v Egypte a za dobrú cenu.

Vložiť komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.