Egypt, Sharm El Sheikh

Dovolenka v Egypte, Sharm El Sheikh

Raj potápačov, ako býva obvykle nazývaný. Tunajší podmorský svet je originálny a pohľad na neho ohodnotí vysokou známkou každý, komu nie sú ľahostajné prírodné krásy. Ak chcete začať s potápaním, nemôžete si vybrať vhodnejšie miesto.

Sharm El Sheikh je vzdialený asi 25 km od najjužnejšieho cípu Sinajského polostrova. Moderné a luxusné letovisko s množstvom hotelov v typickom egyptskom štýle, reštaurácií a obchodov, kde môžete zakúpiť typické výrobky z kože, zlatých šperkov a keramiky, je situované u krásnej piesočnej zátoky Naama Bay.

Množstvo turistov sem jazdí prevažne obdivovať pestrý podmorský svet, a preto i ten najnáročnejší potápač si príde na svoje. Koralové útesy, ktoré sú priamo u pobrežia sú prístupné úplne každému a sú zárukou skvelého zážitku i pre začínajúcich potápačov.

Sharm El Sheikh Vám ponúka naozaj dokonalú dovolenku na akú len tak ľahko nezabudnete.

 

Dovolenky v Sharm El Sheikh

jenotlive-dovolenkySharm El Sheikh, mnohí čo tam boli ho označujú ako najúžasnejšie letovisko v Egypte. Pozrite si aj vy široké ponuky zájazdov.

Počasie v Sharm El Sheikh

pocasieegypt

Ak sa chystáte do Sharm El Sheikh, tak vás určite bude zaujímať aj počasie v tejto oblasti. Alebo si ho pozrite len tak zo zvedavosti.

Počasie v Egypte

Dovolenky v Egypte

dovolenkyegypt

Sharm El Sheikh vám ako dovolenková destinácia nevyhovuje? Nevadí, môžete si vybrať ako dovolenku celkom inú oblasť v Egypte a za dobrú cenu.

 

Vložiť komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.