Egypt, Marsa Alam

Dovolenka Egypt, Marsa Alam

Mnohí turisti toto miesto označujú ako nedotknutý raj Červeného mora a oázu pokoja.

Marsa Alam je jednou z najkrajších oblastí na egyptskom pobreží, ktorá si v posledných rokoch získava stále väčšiu obľubu. Leží 210 km južne od Hurghady a 230 km od Edfu. Obrovským plusom tejto oblasti sú nielen krásne pláže, čisté more a večne svietiace slnko, ale taktiež prekrásne koralové útesy.

Oblasť je vhodná pre milovníkov podmorského sveta a pre vyznávačov pokojnej, ničím nerušenej dovolenky. Hotely s vysokým komfortom sú vzdialené niekoľko kilometrov od miestneho letiska a možno ich odporučiť náročnejším klientom. Odporúčame topánky do vody.

Každý kto má v sebe kúsok romantickej duše a chce navštíviť miesta, kam ešte neprenikla masová turistika, by nemal váhať a navštíviť práve oblasť Marsa Alam.

 

 

Ponuky dovoleniek v Marsa Alam

jenotlive-dovolenky

Dovolenka v Marsa Alam nadchne nielen milovníkov potápania a vodných športov, ale aj takého, kto tuží poznať históriu starobylého Egypta.

Počasie v Marsa Alam

pocasieegypt
Ak sa chystáte do Marsa Alam, tak vás určite bude zaujímať aj počasie v tejto oblasti. Alebo si ho pozrite len tak zo zvedavosti.

Počasie v Egypte

Egypt – ponuky dovoleniek

dovolenkyegypt

Marsa Alam v Egypte vám ako dovolenková destinácia nevyhovuje? Nevadí, môžete si vybrať ako dovolenku celkom inú oblasť v Egypte a za dobrú cenu.

Vložiť komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.