Egypt, Hurghada

Dovolenka v Egypte, Hurghada

Hurghada patrí k najväčším a najvyhľadávanejším prímorským turistickým letoviskom v Egypte na africkom pobreží Červeného mora. Výhodou tohto miesta sú piesočnaté pláže a blízkosť atraktívnych podmorských koralových útesov, ale aj poloha v ľahko dosiahnuteľnej vzdialenosti od Káhiry a Luxoru. Na svoje si prídu deti v najväčšom egyptskom aquaparku Titanik, ktorý nájdete v južnej hurghadskej hotelovej zóne

Hurghada sa skladá zo starej časti El-Dahar, modernejšej Sekally, kde sa nachádza množstvo barov, reštaurácií a diskoték, a najnovšej obchodnej pasáže El-Korra.

Letovisko Hurghada ponúka veľmi kvalitné služby v oblasti ubytovania vo všetkých kategóriách, je tu možnosť navštíviť typické arabské tržnice so širokou ponukou beduínskeho a iného ľudového umenia, či posedieť v originálnej čajovni. Jedná sa o oblasť s celoročným slnečným svitom, teda je tu široká škála športového vyžitia, ale tiež relaxácia na piesočných plážach.

Prečo Hurghada:

  • Veľký výber hotelov – od jednoduchého ubytovania až po luxusné rozsiahle rezorty
  • Z ponuky výletov si vyberie každý: buď na juh alebo na sever Egypta
  • Každý turista si nájde to svoje – potápanie, nočný život, relaxácie
  • orientálne prostredie

Dovolenka v Hurgáde

jenotlive-dovolenky

Hurghada patrí k najobľúbenejším a najznámejším dovolenkovým letoviskom v Egypte. Pozrite si aj vy široké ponuky zájazdov.

pozri ponuky

Počasie v Hurgháde

pocasieegypt

Ak sa chystáte do Hurgády, tak vás určite bude zaujímať aj počasie v tejto oblasti. Alebo si ho pozrite len tak zo zvedavosti.

Počasie v Egypte

Dovolenky v Egypte

dovolenkyegypt

Hurgháda vám ako dovolenková destinácia nevyhovuje? Nevadí, môžete si vybrať inú oblasť v Egypte a za dobrú cenu.

Last minute Egypt

Hotely v Hurgháde

Hotel Hurghada – The Grand Resort Hurghada

grand-resortAk sa chcete cítiť ako v rozprávke Tisíc a jedna noc, tak si vyberte tento hotel. Nachádza sa priamo na Grand Mall a cca 150 m od piesočnatej pláže sesterského hotela Grand Hotel a cca 10 km od centra Hurghady, kam hotel zaisťuje zadarmo pravidelnú autobusovú dopravu
V areály môžete využiť veľký bazén v tvare lagúny s kaviarňou, bazén v tvare štvorlístka a dva samostatné detské bazény v detskom klube, snack bar, slnečné terasy – ležadlá, slnečníky a osušky zdarma.

 

Hotel Hurghada – Bella Vista Resort

bella-vistaV centre Hurghady, Sakkale, v záhrade s vysokými stromami sa nachádza hotel Bella Vista Resort. Hotel sa nachádza v blízkosti piesočnatej pláže. Hostia môžu využiť ponuku vodných športov a služieb potápačského centra. Ležadlá, slnečníky, osušky, podložky sú poskytované bezplatne.
Internetový kútik a WiFi pripojenie je k dispozícii za poplatok v priestoroch lobby. Za poplatok sa ponúka sauna, masáže, jacuzzi a fitness. Lekárska služba sa poskytuje tiež za poplatok.

 

Hotel Hurghada – Albatros Palace Resort

albatros-palaceRezort Albatros Palace postavený v typickom marockom štýle leží v južnej časti Hurghady vo vzdialenosti 12 km od letiska priamo na súkromnej piesočnatej pláži.
Uprostred celého komplexu sa nachádza veľký členitý bazén, jeden z najväčších bazénov v Hurghade, ktorý sa rozprestiera po celom areáli od recepcie až k pláži, jedna časť je s jacuzzi, šmýkačky a vodné atrakcie pre deti, detský bazén.

 

Hotel Hurghada – Sol Y Mar Makadi Sun

sol-y-marV oblasti Makadi Bay, ktorá je známa veľmi bohatým podmorským životom sa nachádza rezort. Moderný plážový rezort si získa svojich hostí polohou neďaleko krásnej pláže, príjemnou priateľskou atmosférou, blízkosťou aquaparku a vynikajúcou úrovňou služieb.
Makadi Bay je skvelou voľbou pre hostí, ktorých zaujíma: šnorchlovanie a vodné športy, deti si užijú vodné radovánky v Madinat Aquaparku s 46 rôznymi šmýkačkami a toboganmi.

 

Hotel Hurghada – Steigenberger Al Dau Beach Resort

steigenberger-al-dau-beachHotel je situovaný priamo na brehu červeného mora v záhrade s palmami pri vlastnej 400 m dlhej piesočnatej pláži. Areál je rozľahlý, čo je super lebo všade je dostatok miesta, osviežiť sa môžete v bazénoch, ktoré sú na ploche 5 000 m²
Lehátka, slnečníky a matrace je možné využívať bezplatne a to aj pri bazéne aj na terase. Hotel ponúka za poplatok stráženie detí, na recepcii je možnosť objednať prenájom auta.

 

 

 

 

Leave a Comment

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.