Egypt, Hurghada

Dovolenka v Egypte, Hurghada

Hurghada patrí k najväčším a najvyhľadávanejším prímorským turistickým letoviskom v Egypte na africkom pobreží Červeného mora. Výhodou tohto miesta sú piesočnaté pláže a blízkosť atraktívnych podmorských koralových útesov, ale aj poloha v ľahko dosiahnuteľnej vzdialenosti od Káhiry a Luxoru. Na svoje si prídu deti v najväčšom egyptskom aquaparku Titanik, ktorý nájdete v južnej hurghadskej hotelovej zóne

Hurghada sa skladá zo starej časti El-Dahar, modernejšej Sekally, kde sa nachádza množstvo barov, reštaurácií a diskoték, a najnovšej obchodnej pasáže El-Korra.

Letovisko Hurghada ponúka veľmi kvalitné služby v oblasti ubytovania vo všetkých kategóriách, je tu možnosť navštíviť typické arabské tržnice so širokou ponukou beduínskeho a iného ľudového umenia, či posedieť v originálnej čajovni. Jedná sa o oblasť s celoročným slnečným svitom, teda je tu široká škála športového vyžitia, ale tiež relaxácia na piesočných plážach.

Prečo Hurghada:

  • Veľký výber hotelov – od jednoduchého ubytovania až po luxusné rozsiahle rezorty
  • Z ponuky výletov si vyberie každý: buď na juh alebo na sever Egypta
  • Každý turista si nájde to svoje – potápanie, nočný život, relaxácie
  • orientálne prostredie

Dovolenka v Hurgáde

jenotlive-dovolenky

Hurghada patrí k najobľúbenejším a najznámejším dovolenkovým letoviskom v Egypte. Pozrite si aj vy široké ponuky zájazdov.

pozri ponuky

Počasie v Hurgháde

pocasieegypt

Ak sa chystáte do Hurgády, tak vás určite bude zaujímať aj počasie v tejto oblasti. Alebo si ho pozrite len tak zo zvedavosti.

Počasie v Egypte

Dovolenky v Egypte

dovolenkyegypt

Hurgháda vám ako dovolenková destinácia nevyhovuje? Nevadí, môžete si vybrať inú oblasť v Egypte a za dobrú cenu.

Last minute Egypt

Hotely v Hurgháde

Hotel Hurghada – The Grand Resort Hurghada

grand-resortAk sa chcete cítiť ako v rozprávke Tisíc a jedna noc, tak si vyberte tento hotel. Nachádza sa priamo na Grand Mall a cca 150 m od piesočnatej pláže sesterského hotela Grand Hotel a cca 10 km od centra Hurghady, kam hotel zaisťuje zadarmo pravidelnú autobusovú dopravu
V areály môžete využiť veľký bazén v tvare lagúny s kaviarňou, bazén v tvare štvorlístka a dva samostatné detské bazény v detskom klube, snack bar, slnečné terasy – ležadlá, slnečníky a osušky zdarma.

 

Hotel Hurghada – Bella Vista Resort

bella-vistaV centre Hurghady, Sakkale, v záhrade s vysokými stromami sa nachádza hotel Bella Vista Resort. Hotel sa nachádza v blízkosti piesočnatej pláže. Hostia môžu využiť ponuku vodných športov a služieb potápačského centra. Ležadlá, slnečníky, osušky, podložky sú poskytované bezplatne.
Internetový kútik a WiFi pripojenie je k dispozícii za poplatok v priestoroch lobby. Za poplatok sa ponúka sauna, masáže, jacuzzi a fitness. Lekárska služba sa poskytuje tiež za poplatok.

 

Hotel Hurghada – Albatros Palace Resort

albatros-palaceRezort Albatros Palace postavený v typickom marockom štýle leží v južnej časti Hurghady vo vzdialenosti 12 km od letiska priamo na súkromnej piesočnatej pláži.
Uprostred celého komplexu sa nachádza veľký členitý bazén, jeden z najväčších bazénov v Hurghade, ktorý sa rozprestiera po celom areáli od recepcie až k pláži, jedna časť je s jacuzzi, šmýkačky a vodné atrakcie pre deti, detský bazén.

 

Hotel Hurghada – Sol Y Mar Makadi Sun

sol-y-marV oblasti Makadi Bay, ktorá je známa veľmi bohatým podmorským životom sa nachádza rezort. Moderný plážový rezort si získa svojich hostí polohou neďaleko krásnej pláže, príjemnou priateľskou atmosférou, blízkosťou aquaparku a vynikajúcou úrovňou služieb.
Makadi Bay je skvelou voľbou pre hostí, ktorých zaujíma: šnorchlovanie a vodné športy, deti si užijú vodné radovánky v Madinat Aquaparku s 46 rôznymi šmýkačkami a toboganmi.

 

Hotel Hurghada – Steigenberger Al Dau Beach Resort

steigenberger-al-dau-beachHotel je situovaný priamo na brehu červeného mora v záhrade s palmami pri vlastnej 400 m dlhej piesočnatej pláži. Areál je rozľahlý, čo je super lebo všade je dostatok miesta, osviežiť sa môžete v bazénoch, ktoré sú na ploche 5 000 m²
Lehátka, slnečníky a matrace je možné využívať bezplatne a to aj pri bazéne aj na terase. Hotel ponúka za poplatok stráženie detí, na recepcii je možnosť objednať prenájom auta.

 

 

 

 

Vložiť komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.